Stewardzi

Praca stewarda w czasie trwania wystawy kotów jest bardzo ważna i od niej w ogromnej mierze zależy zarówno płynna praca sędziego jak i sekretariatu. Stewardzi nie tylko dbają o porządek stołu sędziowskiego i dezynfekcję klatek wystawowych na ringu, ale znając system oceny kotów zapewniają sędziemu płynną ocenę, dbają o porządek na ringu, koordynują porównania większych grup kotów, przekazują dokumentację sekretariatowi i dbają o miłą atmosferę dla wystawców podczas oceny ich kotów.

Osoby chętne do pracy w charakterze stewarda na Światowej Wystawie Kotów*2011 powinny wykazywać się doświadczeniem w tej pracy zdobytym na Międzynarodowych Wystawach Kotów FIFe. Stewardzi na Wystawie Światowej narażeni są na duży stres związany nie tylko z większą niż zazwyczaj ilością kotów ocenianych jednego dnia, ale także z rangą wystawy i zdenerwowaniem niektórych wystawców. Stewardzi muszą być przygotowani do prezentacji różnych ras kotów, znać system oceny kotów na wystawach FIFe, mieć podstawowe informacje o przyznawanych podczas oceny w ringu tytułach BiV i nominacjach do BiS. W czasie trwania BiS steward musi ściśle wykonywać polecenia szefa stewardów, który koordynuje całym panelem BiS. Stewardzi chętni do pracy na tej wystawie powinni znać minimalnie jeden z oficjalnych języków FIFe.

Stewardzi pracujący na Światowej Wystawie Kotów*2011 otrzymają jeden posiłek oraz napoje chłodzące, kawę i herbatę zarówno w sobotę jak i w niedzielę, oraz wynagrodzenie w wysokości 40,- euro.

Osoby chcące pracować na Światowej Wystawie Kotów*2011 w Poznaniu proszone są o przesyłanie swojej aplikacji mailem do szefowej stewardów Marzeny Włodarskiej, która chętnie odpowie na ewentualne pytania. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 01.09.2011.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail szefowej stewardów:
Marzena Włodarska: ari-gan@wp.pl.
Formularz zgłoszeniowy: .doc / .pdf

Patronat