Hala wystawowa

Międzynarodowe Targi Poznańskie to jedno z największych w Europie centrów targowych. W roku 2010 róznego rodzaju imprezy odwiedziło prawie milion zwiedzających. Targi Poznańskie dysponują największą w Polsce infrastrukturą targową i konferencyjną - posiadają 16 klimatyzowanych pawilonów o wysokim standardzie i dużej powierzchni (ponad 110 tys. m kw. w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m kw. terenu otwartego), oraz 81 nowoczesnych sal konferencyjnych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie są laureatem licznych nagród, wśród których znajdują się m.in. tak prestiżowe wyróżnienia jak: Ambasador Polskiej Gospodarki, Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Medal Europejski, Budowniczy Polskiego Sportu i inne.

Światowa Wystawa Kotów *2011 w Poznaniu odbędzie się w samym centrum MTP w najpiękniejszych i najnowocześniejszych halach wystawienniczych. Przewidujemy, że miejsce to jak i doskonałe usytuowanie georgaficzne Poznania, a także łatwa komunikacja z tym miastem, pozwoli bardzo licznie przyjechać wystawcom z kotami z całego świata. Nowoczesne hale i doskonała infrastruktura zapewniają wyjątkowo wygodne i efektowne miejsca na stoiska sprzedażowe. Atrakcyjny program Światowej Wystawy Kotów gwarantuje widowiskowe przedstawienia podczas trwania imprezy i bardzo atrakcyjne finały podczas wyborów Best in Show, co powinno zachęcić do współpracy sponsorów.

Na halach wystawowych dostępne będą punkty gastronomiczne, miejsca zabaw dla dzieci, punkt informacyjny i wiele atrakcyjnych stoisk dla wystawców i zwiedzających. Dostępne będzie bezpłatne Wi-Fi. Przewidujemy, że Światową Wystawę Kotów *2011 w Poznaniu odwiedzi ponad 20 000 publiczności.

Patronat